U organizaciji Moto kluba “Karo”, od 21. do 23. augusta ove godine izletište “Luka” u Visokom postaće mjesto okupljanja bajkera, ljubitelja dobre muzike i nezaboravne atmosfere. U pitanju su ovogodišnji moto susreti, koji je već tradicionalni događaj u Visokom u ljetnjim mjesecima.
Pripremljen je zanimljiv program, a jedan od centralnih događaja biće defile svih učesnika visočkim ulicama, a koji je planiran za drugi dan susreta – 22. august. Osim toga, biće tu i moto igara, moto kamp, kao i koncerti bandova “Zračna kontrola” i “Piramida”, dok je glavna muzička zvijezda ove godine Isak Šabanović sa svojim bandom, koji je ispoštovao visočki klub i nakon prošlogodišnjeg otkazivanja koncerta zbog velikog nevremena, već tada obećao da će u Visoko doći i pjevati na ovogodišnjim moto susretima.

















