Naslovnica OGLASI ZA POSAO Odlična prilika za posao: Nova Dental Clinic Sarajevo zapošljava Administrativnu radnicu –...

Odlična prilika za posao: Nova Dental Clinic Sarajevo zapošljava Administrativnu radnicu – Stomatološku sestru

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Administrativna radnica – Stomatološka sestra

Opis posla:
– Rad na recepciji klinike
– Prijem pacijenata
– Zakazivanje pacijenata, vođenje obavezne medicinske dokumentacije, naplata i evidencije
– Priprema, postavka i sterilizacija instrumenata
– Asistiranje stomatologu
– Održavanje urednosti i higijene ordinacije
– Povremeni rad sa marketing timom

Dodatni uslovi:
– Spremnost na rad u smjenama
– Spremnost na pritisak i veći obim posla
– Komunikativnost
– Predanost i zalaganje u poslu
– Uvažavanje kolektiva
– Poznavanje engleskog jezika
– Poznavanje rada na računaru
– Spremnost na kontinuiranu edukaciju

Lokacija rada: Nova Dental Clinic (Otoka, Sarajevo)

Prednost imaju kandidatkinje sa iskustvom u radu navedenih vrsta poslova, i stomatološke sestre sa srednjom stručnom spremom , ili diplomirane dentalne asistentice.

Sve zainteresovane kandidatkinje svoje prijave sa CV-em mogu poslati na info@novadental.ba najkasnije do 20. maja 2022.

Nova Dental Clinic

novadental.ba