Naslovnica FOTO Odbojkaši Ilijaša poraženi u prvoj utakmici četvrtfinala play offa (FOTO)

Odbojkaši Ilijaša poraženi u prvoj utakmici četvrtfinala play offa (FOTO)

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Odbojkaši Ilijaša su u prvoj utakmici četvrtfinala play offa za prvaka BiH upisali poraz protiv ekipe banjalučkog Borca. Banjalučani su ovom meču imali nešto više sreće i na kraju zasluženo slavili rezultatom 3:2 (20:25,25:18,23:25,25:14,10:15).

U prvom setu su gosti odlično otvorili meč te stigli do vodstva od 1:0. Domaći odbojkaši uspijevaju drugi set riješiti u svoju korist, ali iskusna ekipa Borca dolazi do novog vodstva u trećem setu. Rezultat trećeg seta 25:23 za Borac govori o tome koliko je malo falilo da se i ovaj set “prelomi” na stranu domaćina, ali su u najneizvjesnijem setu trijumfovali gosti.

U odličnoj atmosferi pred više od 450 ljudi odbojkaši Ilijaša mogu biti zadovoljni pruženom igrom, a da je bilo malo više sportske sreće u određenim momentima mogli su do punog plijena. U fer i korektnoj atmosferi i sportskom nadmetanju, gosti su zasluženo na kraju slavili rezultatom 3:2.

Druga utakmica je na rasporedu u petak, 27.marta kada momci iz OK Ilijaš putuju u Banju Luku.

Sve fotografije iz naše galerije pogledajte na našoj Facebook stranici.