Naslovnica +OSTALO Prevent: Oglas za posao

Prevent: Oglas za posao

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Ako želite napredovati lično i profesionalno, volite zdravu konkurenciju i kompetitivne ste naravi, želite biti okruženi stručnjacima i neprestano se usavršavati, pozicija strateškog nabavnika u najvećoj privatnoj kompaniji u BiH ponudit će Vam upravo to. Pozivamo zainteresirane kandidate da se odazovu na konkurs za radno mjesto:

SARADNIK ZA PONUDE (m/ž) – jedan izvršilac

Opis posla:

Izrada troškovnih i prodajnih kalkulacija za serijske programe (za svaku promjenu), kao i izrada troškovnih i prodajnih kalkulacija za nove potencijalne upite što iziskuje odgovornost i pravovremenu realizaciju navedenih aktivnosti, koje se uklapaju u definisane parametre Društva.

Od kandidata se očekuje:

– koordinacija sa različitim odjelima unutar Društva
– obrada i nadzor kupčeve i interne dokumentacije
– primjena procedura /internih standarda u svim fazama/aktivnostima

Uvjeti:

  • Viša ili Visoka stručna sprema;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Poznavanje engleskog jezika ili njemačkog jezika.

Profil kandidata:

  • Efektivna komunikacija
  • Motiviranost i odgovornost u poslu;
  • Sklonost timskom radu i saradnji.

Ako ste zainteresirani za opisano radno mjesto i udovoljavate navedenim kriterijima, pozivamo Vas da nam pošaljete svoju biografiju i motivacijsko pismo do 15.12.2015. na e-mail adresu posao@prevent.ba ili direktno u HR odjel na lokaciji preduzeća – Topuzovo polje bb, 71300 Visoko.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.