Naslovnica OGLASI ZA POSAO Perutnina Ptuj: Oglas za posao

Perutnina Ptuj: Oglas za posao

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas
Kompanija Perutnina Ptuj BH d.o.o. Breza članica je međunarodne grupacije Perutnina Ptuj, najvećeg proizvođača mesa i prerađevina od mesa peradi u EU. Perutnina Ptuj je grupacija koja zapošljava više od 3.700 zaposlenih I radi sa 500 kooperanata, čije proizvode svakodnevno konzumira više od 2 miliona potrošača.
Proizvodnja  prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna djelatnost.

Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će se našem timu pridružiti na poziciji:

TRADE MARKETING MANAGER (M/Ž)

Mjesto rada Breza

Opis poslova i odgovornosti:
  • Analiza tržišta i konkurencije s ciljem planiranja učinkovitih marketinških i tržišnih aktivnosti,
  • Provedba planiranih i dogovorenih marketinških i prodajnih aktivnosti kod pojedinog kupca (priprema POS materijala, promotivnih događaja, oznaka proizvoda i sl),
  • Mjerenje i praćenje učinaka svih poduzetih aktivnosti za pospješivanja prodaje,
  • Proaktivna komunikacija s partnerskim kanalima, agencijama i ostalim dobavljačima usluga,
  • Vodi, koordinira i usmjerava rad radnika za promociju prodaje (trgovački posrednici),
  • Daje inicijative i prijedloge vođi marketinga u svom području rada,
  • Planiranje i organizacija degustacija na prodajnim mjestima (u skladu s planiranim aktivnostima za  pojedine marke) i analiza učinkovitosti implementiranih aktivnosti,
  • Razvoj standarda za pozicioniranje proizvoda na policama trgovina,
  • Priprema uputa za rad terenskih promotera prodaje,
  • Planiranje i nadzor provedbe aktivnosti promocije prodaje na policama trgovina i mjerenje učinkovitosti pojedinačnih posjeta prodajnom mjestu,
  • Redovito informisanje pojedinaca ili usluga i sektora o nalazima s terena (prodajna mjesta) i predlaganje mjera za poboljšanje,
  • Planiranje, upravljanje i vođenje troškova i dokumentacije za provedbu svih aktivnosti promocije prodaje,
  • Upravljanje promotivnim materijalom (planiranje, nabava, upravljanje zalihama) i
  • Priprema izvještaja, prezentacija i drugih poslova po nalogu vođe službe.
Potrebne kvalifikacije i uslovi:
  • VŠS, VSS društvenog smjera,
  • Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Dobro poznavanje rada u MC Office paketu,
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Vještine i osobine:
  • Pouzdanost
  • Fleksibilnost
  • Dobre organizacijske sposobnosti
  • Samostalnost
  • Preciznost
  • Sistematičnost
  • Analitičnost
  • Timski rad
Na ovaj oglas se možete PRIJAVITI putem opcije PRIJAVI SE NA OGLAS.
Lokacija: Breza
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 10.05.2021.
Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 09.06.2021. )