Naslovnica OGLASI ZA POSAO Oglas za posao: Voditelj domaće prodaje (m/ž)

Oglas za posao: Voditelj domaće prodaje (m/ž)

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Oglas za posao: Standard Furniture Factory d.o.o. Ilijaš

OPIS POSLOVA:

• Analiza, planiranje, kreiranje i unapređenje prodaje;
• Provođenje prodajnih aktivnosti;
• Komunikacija sa kupcima – održavanje kontakta sa svim kupcima;
• Učestvuje u izradi prodajnih planova;
• Praćenje i analiza domaćeg tržišta i predlaganje proširenja u smislu novih proizvoda, kupaca i tržišta, sa redovnim izvještavanjem neposrednog rukovodica o trendovima i kretanjima na tržištu;
• Planiranje prodajnih i marketinških aktivnosti;
• Redovna analiza svih prodajnih kalkulacija;
• Vrši i druge slične poslove.

USLOVI
• VSS/ VII stepen stručne spreme;
• 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
• Poznavanje rada na računaru;
• Izražene prodajne, pregovaračke i komunikacijske vještine;
• Poznavanje tržišta.

Uz prijavu na oglas za navedenu poziciju na koju apliciraju, kandidati su obavezni priložiti:
1. Poslovnu biografiju

Oglas ostaje otvoren 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja. Prijave na oglas sa dokumentacijom se mogu dostaviti poštom na adresu:

Standard Furniture Factory d.d.
Bosanski put 103
71380 Ilijaš
(sa naznakom „Prijava na oglas – VODITELJ DOMAĆE PRODAJE“)

Ili e-mail adresu: ljudski_resursi@standard-furniture.ba