Naslovnica ODBOJKA Odbojkaši Ilijaša upisali drugu pobjedu u nizu

Odbojkaši Ilijaša upisali drugu pobjedu u nizu

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Odbojkaši Ilijaša su u okviru 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine za odbojkaše gostovali u Kalesiji ekipi Bosne koju su savladali rezultatom 3:0.

Odbojkaši Ilijaša su od samog početka meča nametnuli svoj tempo te su rutinski osvojili prvi set rezultatom 25:19. Ni u nastavku domaćini nisu pružali veliki otpor gostima, koji su osvojili i drugi set, ovaj put rezultatom 25:18. U trećem setu Ilijaš još jednom pokazuje nadmoć nad domaćinom, ovaj put rezultatom 25:12, čime je ostvarena ubjedljiva pobjeda rezultatom 3:0.

Ilijaš narednu utakmicu igra za vikend na domaćem terenu protiv ekipe Gacka te iz kluba pozivaju sve ljubitelje odbojke da ih podrže na putu ka play offu za prvaka.

OK Ilijaš: Vejzović, Osmanović, Tomić, Ibišević, Selimović, Fatić, Bezdrob, Hrvačić, Čeremidžić, Kadrić i Simović. Trener: Zdravko Barić.