Naslovnica FUDBAL Kadeti NK Ilijaš poraženi od Igmana

Kadeti NK Ilijaš poraženi od Igmana

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Kadetske selekcije FK Igman Ilidža i NK Ilijaš jučer su u okviru 18. kola Omladinske lige FSKS odmjerile snage na pomoćnom terenu stadiona “Butmir”. Konačan rezultat glasio je 4:0.

Igman je od samog početka nametnuo svoj tempo i pravio šanse za postizanje gola. Rezultat terenske inicijative stigao je u 36. minuti kada je Džeko pogodio za vodstvo Igmana. I nakon gola ista slika na terenu, ali se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 1:0. Drugo poluvrijeme nam je ponudilo mnogo. Igman je i dalje kontrolisao igru, novi pogodak stigao je u 52. minuti Mahmutović nakon odličnog prodora matira golmana Musića i povećava vodstvo Igmana na 2:0.

NK Ilijas FK Igman

Domaćin je napadao, a novi “plod” je stigao u 60. minuti. Džeko se najbolje snalazi u šesnestercu i na odličnu asistenciju Junuzovića pogađa za 3:0. Igmanovci tu nisu stali. U 70. minuti Junuzović pogađa za 4:0. Igman je i dalje kontrolisalo igru, no promjene rezultata nije bilo te je konačan rezultat glasio 4:0.

FK Igman Ilidža: Ejubović, Selak (Junuzović), Džeko (Bulagić), Alagić, Imamović (Masnopita), Dobrunaj, Hrustanbegović, Mahmutović (Sejdović), Nuković, Omerović(Pločo) i Mašović.

Trener: Džeko Nermin
Kapiten: Hrustanbegović Namik

NK Ilijaš: Musić, Avdić, Otajagić, Jekalović, Korač, Ahmidović, Salčinović (Ivanić), Memić, Ramić (Bečirević), Mirčić i Osmanović.

Trener: Kahriman Emrah
Kapiten: Avdić Belmin