Naslovnica ILIJAŠ Husejn Bajraktarević iz Ilijaša osvojio 3. mjesto na Svjetskom kupu u Švicarskoj

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Prije nekoliko dana u Zofingenu u Švicarskoj počeo je 75. Svjetski kup harmonikaša (75th Coupe Mondiale) u organizaciji Internacionalne konferencije harmonikaša. Svjetski kup se održava svake godine u različitim zemljama svijeta.

Ovo takmičenje predstavlja možda i najprestižnije takmičenje za harmoniku, a naš Ilijaš i Bosnu i Hercegovinu predstavljao je Husejn Bajraktarević koji je osvojio 3. mjesto u kategoriji juniora.

Danas je objavljena i lista sa rezultatima takmičenja kao i koncert pobjednika.

Za Husejna Bajraktarevića ovo predstavlja još jedan u nizu uspjeha, a osim njega uspjeh je i za Ilijaš a tako i za BiH.

Čestitamo Husejnu Bajraktareviću na uspjehu.