Naslovnica +OSTALO ALMA RAS: Oglas za posao

ALMA RAS: Oglas za posao

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

OGLAS ZA POSAO

Alma Ras d.o.o. slovi za najpoznatiji brand i lider je u proizvodnji i prodaji finog rublja na teritoriji Bosne i Hercegovine. Brend smo sa priznanjima najpoželjnijeg poslodavca drugi put za redom. U našem timu su mladi i perspektivni ljudi , ŽELITE LI DA NAM SE PRIDRUŽITE ? …… BUDITE DIO USPJEŠNOG TIMA I PRIJAVITE SE NA KONKURS

RUKOVODILAC PROIZVODNOG POGONA – VISOKO 1 IZVRŠILAC

Opis posla:
  • Organizuje, rukovodi proizvodnju u pogonu
  • Preuzima planove proizvodnje i brine o ostvarenju istih
  • Koordinira aktivnosti na relaciji proizvodnja,kvalitet, logistika, tehnologija i održavanja
  • Vrši preraspodjelu posla
  • Definiše i pridržava se definisanih ciljeva produktivnosti, kvalitete i rokova i poduzima aktivnosti za dostizanje istih
  • Kontaktira sa naručiocima posla (kupci) vezano za prenos tehnološke dokumentacije, planova proizvodnje i rokova
  • Planira kapacitete u koordinaciji sa nadređenim, potrebama prodaje i rukovodiocem plana i pripreme
  • Brine se o iskorištenju svih proizvodnih i ljudskih kapaciteta u cilju ispunjenja zadatih ciljeva
  • Upoznat je sa uvođenjem novih modela i promjena u proizvodnji
  • Koordinira, kontoliše i odgovara za rad zaposlenika u pogonu koji vodi, vrši raspored zaposlenih po radnim mjestima i grupama u saradnji sa vođama smjena, nadređenim i kadrovskom službom
  • Mjerenje učinaka, grupa i pojedinačno
  • Upravlja razvojem proizvodnih procesa i poboljšanju produktivnosti i efikasnosti
  • Upravlja razvojem zaposlenika u pogonu Visoko
  • Realizacija zahtjeva kupaca(poštovanje rokova, sistema rada itd)
Uslovi:
  • VSS – tehnički ili ekonomski fakultet
  • VII stepen
  • Radno iskustvo od 3 – 5 godina u proizvodnji na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Izražena kreativnost i samostalnost u radu
  • Poznavanje engleskog jezika i njemačkog jezika
  • Sposobnost rukovođenja i upravljanja ljudskim resursima
  • Sposobnost organizovanja procesa rada
  • Samostalnost u radu
  • Položen vozački ispit „B“ kategorije
Nudimo:

Rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji, dobre uslove rada, stimulativna primanja u zavisnosti od izvršena plana proizvodnje i mogućnost napredovanja.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete dostaviti poštom na adresu:

ALMA-RAS D.O.O.
Pravna/kadrovska služba
-Za konkurs-
Olovske Luke bb
71340 OLOVO

Sa naznakom –  ,,Za konkurs Visoko“ i pozicijom za koju se prijavljuju
Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.
Lokacija:Visoko
Broj pozicija:1
Datum objave:13.09.2015.
Trajanje oglasa:30 dana (ističe 14.10.2015.)