Naslovnica ILIJAŠ Alma-Ras d.o.o. Visoko: Oglas za posao

Alma-Ras d.o.o. Visoko: Oglas za posao

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Preduzeće Alma-Ras, najpoznatiji brand i lider u proizvodnji i prodaji finog rublja na teritoriji Bosne i Hercegovine objavljuje oglas za prijem u radni odnos:

Saradnik za analitički i finansijski kontroling
1 izvršilac – mjesto rada Visoko

Opis posla:

  • Analiza, praćenje i evidencija rezultata i podataka iz proizvodnog sektora
  • Analiza podataka po kupcima, proizvodima, lokacijama, i drugim kategorijama za potrebe izvještavanja Izvršnog direktora i uprave Društva;
  • Izrada, prikupljanje i obrada mjesečnih i godišnjih operativnih i finansijkih podataka realizacije proizvodnje;
  • Organizacija, prikupljanje  i sistematizacija podataka za izradu planova i analiza poslovanja;
  • Izrada godišnjih poslovnih planova po proizvodnim lokacijama, kupcima, i drugim kategorijama
  • Analiza finansijskih podataka i bilansa uspjeha sektora proizvodnje;
  • Izrada simulacija i prognoza po različitim kategorijama rezultata sektora proizvodnje;
  • Asistira rukovodiocima u proizvodnji i finansijskom sektoru u organizacionim i izvršnim zadacima u vezi sa svojim odgovornostima;
  • Vrši kontrolu i prati utrošak sredstava predviđenih budžetom na nivou Društva i sektora proizvodnje, izdaje naloge za korektivne mjere, te osigurava da se sredstva troše u skladu sa projiciranim budžetom;
  • Pravovremeno dostavlja sve informacije upravi i sektoru proizvodnje u svrhu donošenja odgovarajućih odluka o pravcima djelovanja u proizvodnji;
  • Daje preporuke za ispravke uočenih grešaka koje su utvrđene prilikom aktivnosti finansijskog i analitičkog kontrolinga;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu uprave Društva u smislu analitičke podrške i kontrole finansijskog poslovanja Društva.

Uslovi:

  • VSS ekonomski fakultet
  • 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno korištenje MS Offica, naročito Excela i Power Pointa
  • Engleski jezik u govoru i pismu
  • Izražene analitičke vještine
  • Komunikativnost
  • Timski rad

Uz Prijavu na oglas za navedenu poziciju na koju apliciraju, kandidati su obavezni priložiti dokaz o stručnoj spremi i poslovnu biografiju. Preporuke prethodnih poslodavaca su poželjne.

Nudimo:

Rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji, dobre uslove rada, stimulativna primanja za uspješno obavljen posao, napredovanje, obuku i usavršavanje za obavljanje poslova iz opisa za radno mjesto.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijavu sa poslovnom biografijom možete dostaviti poštom na adresu:

ALMA-RAS d.o.o.
Pravna/kadrovska služba
-Za konkurs-
Olovske Luke bb
71340 OLOVO

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije biće kontaktirani za razgovor za posao.

OGLAS OSTAJE OTVOREN 30 DANA OD DANA OBJAVLJIVANJA.