Naslovnica ILIJAŠ Stonoteniseri STK “Hašim Spahić” ostvarili zapažene rezultate na takmičenju u Foči

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Na državnom prvenstvu za najmlađe kadete i kadetkinje održanom u Foči, stonoteniseri STK ”Hašim Spahić” ostvarili su zapažene rezultate. Kamenjaš Muhamed osvojio je treće mjesto u pojedinačnoj konkurenciji. U konkurenciji dublova Muhamed Kamenjaš i Emin Čorić osvojili su drugo mjesto. Prvu medalju osvojila je i Nedžmina Čutura koja je u konkurenciji dublova osvojila treće mjesto sa kolegicom Zanom Alijević iz STK “Spin 2012”.

Uspješan vikend nastavile su i stonoteniserke, koje su u okviru 8. kola Premier lige BiH ostvarile pobjedu protiv favorizirane ekipe STK “Banja Luka”. Ovom pobjedom stonoteniserke Ilijaša, iako najmlađe, zauzele su 3. mjesto na tabeli Premier lige BiH, što je historijiski uspjeh kluba.