Naslovnica ILIJAŠ Odbojkaši Ilijaša ostvarili ubjedljivu pobjedu protiv gostiju iz Žepča

Odbojkaši Ilijaša ostvarili ubjedljivu pobjedu protiv gostiju iz Žepča

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Odbojkaši Ilijaša sinoć su savladali goste iz Žepča, rezultatom 3:0.

Posljednjeplasirana ekipa na tabeli Superliga Federacije Bosne i Hercegovine nije imala nikakve šanse protiv naših momaka, koji su sinoć igrali u dosta podmlađenom sastavu.

„Mi smo ekipu „Mladost“ iz Žepča pobijedili rezultatom 3:0. Vidjeli ste da su prvi set odigrali mladi momci koji su još juniori, kadeti i pioniri. Bilo je to dosta ubjedljivo. Mrlju na ovoj utakmici ostavit će vrlo teška povreda Nihada Bešlije u drugom setu. To će nam biti hendikep za utakmicu protiv „Slobode“ koja nas očekuje u petak u Tuzli. To će biti derbi. Jedinu utakmicu smo izgubili od „Slobode“ na domaćem terenu i nastojat ćemo da im se revanširamo“, kazao je Barić.

Brz oporavak želimo Nihadu Bešliji, a momcima još jednom čestitamo na fantastičnoj pobjedi, sa željom da se pobjedonosni niz nastavi i u Tuzli.