Naslovnica ILIJAŠ Ilijaške odbojkašice poražene u Kaknju

Ilijaške odbojkašice poražene u Kaknju

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Odbojkašice Ilijaša su se u okviru desetog kola Prve lige FBIH u Sportskoj dvorani u Kaknju sastale sa ŽOK “Kakanj”.

Do polovine prvog seta utakmica je bila izjednačena, dok su na samom kraju odbojkašice ŽOK “Ilijaš” napravile malu prednost i osvojile prvi set sa rezultatom 21:25.

Drugi set bolje su otvorile domaće odbojkašice i imale prednost tokom cijelog seta i završili ovaj set sa osam poena predosti i izjednačili rezultat na 1:1 u setovima (25-17).

U trećem setu domaće odbojašile su potpuno pale u igri što su odbojkašice iz Ilijaša iskoristile i povele sa 1:2 u setovima (21-25).

Četvrti set je bio dosta dramatičan gdje su gostujuće odbojkašice imale čak osam poena prednosti, nakon čega su domaće odbojkašice zaigrale mnogo bolje i u dosta dramatičnoj završnici uspjele izjenačiti rezultat na 2:2 u setovima (25-23).

U petom odlučujem setu, bolje su se snašle domaće odbojkašice i završile ovaj set rezultatom 15-08.

Konačan rezultat na kraju utakmice glasio je 3:2 za ŽOK “Kakanj”.