Naslovnica BORILAČKI SPORTOVI Srebro i bronza za ilijaške kickboxere u Hrvatskoj

Srebro i bronza za ilijaške kickboxere u Hrvatskoj

Buregdzinica Tepsy Ilijas

Na 18. Internacionalnom kickboxing kupu, koje je održano u Hrvatskoj u gradu Kutini, Amel Dervišević osvojio je srebrenu medalju, dok je Esmir Eskić osvojio bronzu. Od ukupno šest država koje su uzele učešće na ovom kupu, te 64 kluba od kojih je bilo 370 natjecatelja, ove medalje svakako predstavljaju veliki uspjeh.

”Na ovom takmičenju, od ukupno 370 natjecatelja u apsolutnoj kategoriji osvojili smo dvije medalje. zahvaljujemo se i našim sponzorima bez kojih ne bi mogli otići na ovo takmičenje; ”Mehdijano”, firma ”Almuruj”, restoran ”Lejla”, ”Hollywood”, ”Azzuro”, ”Rodeo”, Mirza Muratović i firmi ”Pelex”, rekao je Amel Dervišević, osvajač srebrene medalje.

slika1

Čestitamo našim borcima, koji su u vrlo jakoj konkurenciji ponosno predstavili našu državu i naš grad, te im želimo mnogo uspjeha u takmičenjima koja slijede.

Autor: Adela Salihović