Naslovnica ILIJAŠ Pobjede muške i ženske seniorske ekipe OK Ilijaš

Pobjede muške i ženske seniorske ekipe OK Ilijaš

Buregdzinica Tepsy Ilijas Dstore Ilijas

Ova subota bila je izuzetno uspješna za mušku i žensku selekciju OK Ilijaš jer su momci zabilježili pobjedu u gostima, a ženska ekipa u ulozi domaćina.

Maksimalnom pobjedom 3:0 prvo su momci savladali stare rivale OK Breza 1934 u izuzetno atraktivnoj komšijskoj derbi utakmici u dvorani “Muhsin Rizvić”, čime su nastavili svoj put i ispunjavanje ambicija za ulazak u Premijer ligu.

Djevojke su u vrlo teškoj i do kraja neizvjesnoj utakmici savladale opasne protivnice iz ŽOK Ilidža rezultatom 3:2 u Sportskoj dvorani Ilijaš uz dobru podršku navijača sa tribina.

Iako je na početku sve izgledalo gotovo izgubljeno jer su gošće povele 2:0, u drugom dijelu igre naše vrsne odbojkašice uspjele su izjednačiti i u zadnjem setu ostvariti vrijednu pobjedu i nove bodove. Čestitamo na uspjehu za obje ekipe OK “Ilijaš” i želimo puno sreće u nastavku sezone!